На Великдень у Запоріжжі та області будуть посилені заходи безпеки — голова ОВА

На великодні свята в Запорізькій області будуть посилені заходи безпеки, зокрема співробітники Нацполіції та інших служб вийдуть на посилене чергування. Про це повідомив голова обласної військової адміністрації Іван Федоров в «Телеграм».

«На великодні свята в Запоріжжі та області будуть посилені заходи безпеки. Співробітники Нацполіції та інших служб вийдуть на посилене чергування, щоб унеможливити провокації ворога. Тому не варто дивуватися збільшенню кількості правоохоронців та посиленню безпекових заходів», — йдеться в дописі.

Іван Федоров додав, що жителям регіону необхідно із собою мати документи, що засвідчують особу, і виконувати законні вимоги правоохоронців.

Як повідомила «Українська правда», в ефірі телемарафону начальник департаменту превентивної діяльності Національної поліції Максим Ахрамєєв сповістив, що на Великдень в Україні діятиме комендантська година, за порядком слідкуватиме понад 23 тисячі правоохоронців. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/na-velikden-u-zaporizhzhi-ta-oblasti-budut-posileni-zahodi-bezpeki-golova-ova/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top