На «Запоріжсталі» продовжують екологізувати виробництво

Молоді спеціалісти ініціюють впровадження технологій, спрямованих на екологізацію виробництва

На підприємствах Групи Метінвест продовжують модернізувати виробництво з урахуванням екологічної складової. Передусім до модернізації залучаються молоді фахівці, які дивляться на свої звичні робочі процеси свіжим поглядом і роблять виробництво чистішим.

На комбінаті “Запоріжсталь” підбили підсумки першого етапу конкурсу з охорони навколишнього середовища. Працівники підприємства розробляли проєкти з двох напрямків — спрямовані на покращення водного та повітряного басейнів.

Молоді спеціалісти ініціюють впровадження технологій, спрямованих на екологізацію виробництва

Переможцями у напрямку проєктів, спрямованих на покращення екологічного впливу на водний басейн, стала команда агломераційного цеху. Як розповів майстер по ремонту енергообладнання агломераційного цеху Микита Трібулкін, його команда представила проєкт з модернізації оборотного циклу аглоцеху, завдяки якому буде забезпечене більше ретельне очищення води (можливість забирати більше осаду з води) і повернення очищеної води у повторне виробництво.

— Це дозволить не тільки ретельніше очищати воду, яка надалі скидається у Балку середню, а й частину води повертати в цикл, таким чином зменшуючи на 50% обсяг води, що скидається. Ми підрахували,  економічна вигода проєкту складає в середньому 50 куб. м води на годину, — пояснив Микита Трібулкін. — Я вдячний керівництву і своїм колегам, які долучаються до реалізації цього проєкту. Ми прагнемо і в майбутньому вдосконалюватися.

Молоді спеціалісти ініціюють впровадження технологій, спрямованих на екологізацію виробництва

Проєкт розробляли і вдосконалювали металурги майже пів року. На сьогодні проєкт перебуває вже у стадії реалізації — залишилося автоматизувати декілька процесів, щоб система вийшла на очікуваний результат.

Варто зазначити, що переможці конкурсу отримають приємний бонус — грошову винагороду. Такі конкурси і проєкти, спрямовані на екомодернізацію виробництва, на комбінаті “Запоріжсталь” відбуваються постійно. Керівництво підприємства усіляко підтримує і заохочує ініціативи працівників щодо покращення виробничого процесу.

Нагадаємо, цього року Група Метінвест відзначає 15 років. Протягом цього часу на підприємствах Метінвесту було реалізовано чимало проєктів, спрямований на екологізацію виробництва.

Молоді спеціалісти ініціюють впровадження технологій, спрямованих на екологізацію виробництва

Читайте также: На запорізькому металургійному підприємстві побували представники великої IT-компанії

Фото автора

Сообщение На «Запоріжсталі» продовжують екологізувати виробництво появились сначала на Индустриалка — новости Запорожья.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/na-zaporizhstali-prodovzhuyut-ekologizuvati-virobnitstvo

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top