На Запоріжжі «арта» ЗСУ завдала російським нацистам суттєвих втрат

Бійці ЗСУ та інших військових підрозділів України продовжують завдавати на території Запорізького краю російським нацистам втрат особового складу їх армії.

У своєму іронічному стилі про те, як минула доба на Запоріжжі розповів у черговому випуску «Жмурінформбюро» кіборг Кирило Недря.

«Топ останньої доби — Пологи! Туди не встигають завозити свіжих, як вже треба вивозити готових. Знову дві точки, одна з яких — Мінерал. Горіло залізо і жмурки. Район Більмака — жмурки. Оріхів та Гуляйполе — традиційно пиз№жені в полях», — написав Кирило Недря.

Крім того, військослужбовець розповів про події 26 лютого у Василівці, де російських нацистів спідкало велике лихо та втрати.

«Спочатку анекдот. На уроці хімії вчитель вливає одну речовину в іншу, а хтось з учнів питає: «А не йо@не?»

Ми згадували цей анекдот, коли спостерігали за скупченням цистерн з паливно-мастильними матеріалами на ст. Василівка і дуже сподівалися, що таки йо@не. І не помилились, і арта не помилилась, а хімічні процеси взагалі ніколи не помиляються!

Отже, на світанку 26.02, туди, куди треба, прилетіло декілька артзапальничок 152 калібру. Жахнуло так, що розворотило усі ангари для зберігання пального! Навіть раки повилазили з Дніпра глянути на феєрверк, а мирні українці з околиць прокинулися від бабаху, дізналися, що до чого, усміхнулися, та знов солодко заснули. Тим часом горючка затято палала й диміла, навколо смердило підсмаженим рускім духом.

Дякуємо хімікам, лаборантам, та особисто Альфреду Нобелю», — вчергове поглузував з росіян Кирило Недря.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/na-zaporizhzhi-arta-zsu-zavdala-rosiyskym-natsystam-suttievykh-vtrat.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top