На Запоріжжі артилеристи НГУ знищили мінометний розрахунок росіян. Відео

На Запорізькому напрямку артилеристи бригади Нацгвардії «Червона калина» у взаємодії з аеророзвідкою знищили мінометний розрахунок російських нацистів.

Відео успішної роботи біців НГУ опублікували в соцмережах бригади.

Мінометники окупантів намагались сховатись у посадці, але за допомогою дронів артилерії були передані уточнені координати. Майстерний постріл – і ворожа зброя більше не буде загрожувати українським військовим.

«У сучасній війні необхідна чітка та скоординована взаємодія різних підрозділів. Діяти варто швидко та комплексно. Командна робота – наш козир у боротьбі з ворогом», — розповів командир підрозділу бригади “Червона Калина”…

***

Нагадаємо, аналітики Інституту вивчення війни у звіті за 8 жовтня заявили, що російські військові посилили мінування в районі Роботине — Вербове, аби не дати просунутися українським бійцям у Запорізькій області. Ворог намагається закріпити Сили оборони на ділянках фронту подалі від західної частини регіону.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/vijna/na-zaporizhzhi-artylerysty-nhu-znyshchyly-minometnyy-rozrakhunok-rosiian-video.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет

Добавить комментарий

scroll to top