На Запоріжжі багатодітну сім’ю переселенців залишили без світла та води, скоро можуть дім забрати (ВІДЕО)

Скріншот з відео

У 2008 році Віктор Мірошніченко придбав ділянку в товаристві «Хімік», дачний кооператив розташований в місті Бердянську. Після подій 2014 року чоловік вирішив перевезти свою велику сім’ю якомога далі від війни. Тут у нього не все добре складається, адже проти нього постав чи не все товариство дачного кооперативу.

Близько 10 днів Мірошніченка живуть без електроенергії та води. Не дивлячись на незручності, це ще пів біди, адже зовсім скоро, вони можуть лишитись без даху над головою. Річ у тому, що дім, який придбала ця родина, стоїть на землі, який належить садовому товариству. Пана Віктора лишила членства товариства, по закону він втратив можливість користуватись даною ділянкою землі.

Місцеві журналісти порталу «ПроБердянськ» вирішили розібратись у чому справа.

«У 2018 році він нічого не платив. 2800 грн винен за землю. 900 грн. за свердловину. За світло у нього борг майже 2400. Це 2018 рік. Цього року він нічого не сплачував», – повідомляє голова садового товариства «Хімік» Сергій Лозовенко. 

Факт заборгованості ніхто не заперечував. Боржники, начебто, готові покрити його хоч зараз, однак не по завищеному тарифу на 10%. По словах, глави сім’ї, у них навіть гроші брати відмовляються.

В кооперативі справді завищені ціни. Ця різниця йде на компенсацію затрат на обслуговування мереж.

Також Віктор запевняє, що влітку домовився з тодішнім головою «Хіміка» про частку сплату боргу, адже треба було ще «латати» дім. З приходом нових людей, ці домовленості чомусь зникли. Хоча й, колишній голова Михайло Яворський все заперечує: «Ніяких домовленостей не було. Ми, як члени правління, шли йому на зустріч, тому що було шкода дітей».

Цікаво, що проти сім’ї поставили й сусіди переселенців, особливо чоловіка. Його звинувачують у пияцтві, агресії по відношенні до оточуючих, хамстві, взагалі, була висунули версія, що Мірошніченку допомогу, яку отримують від держави, використовують не за призначенням.

Відповідні служби мають ретельно вивчити цю історію. Варто не забувати, що у чварах страждають діти – найменшому всього один рік.

Читайте також: «Залізниця на грані дефолту»: працівники «Укрзалізниці» Запорізької області розповіли які вимоги висувають перед керівництвом

Источник: https://forpost.media/novosti/na-zaporizhzhi-bagatoditnu-sim-ju-pereselenciv-zalishili-bez-svitla-ta-vodi-skoro-mozhut-dim-zabrati-video.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top