На Запоріжжі безхатченки «окупували» дитячий майданчик. Батьки шоковані (Фото)

Фото: ПроБердянськ

В курортному місті Бердянську Запорізької області місцеві мешканці вимагають рішучих дій від влади. Річ у тому, що на одному з майданчиків безхатченки облаштували справжнє лігво. Більшість обурюються такому сусідству, ти паче, що предметами , які сюди зносять особи без певного місця проживання, поранилася дитина.

У дворі будинку №20, який розташований на вулиці»Ярослава»Мудрого, облаштувалися безхатченки.»Неподалік»знаходиться пункт»прийому»вторсировини, тож вони отримавши кошти «окуповують» територію, пише «ПроБердянськ».

Фото: ПроБердянськ

За словами мешканців навколишніх будинків, інколи майданчик перетворюються на справжній смітник: сюди баулами»зносять»вживані речі.»Одного»разу, коли мати вела свого»9-ти річного сина до моря, дитина поранила собі ногу у дворі. За ствердженнями потерпілих, саме предметом, яким принесли особи без певного місця проживання.

«Це добре, що»у нас зроблені всі щеплення. Спершу нас перевірили на правець», – розповідає жінка.

Люди написали скаргу в міськраду, щоб влада вжила заходів. Через антисанітарію безхатченки це не найкраще сусідство для дітей.

Читайте також:На Запоріжжі вистрілили в око 17-річній дівчині – подробиці

Источник: https://forpost.media/novosti/na-zaporizhzhi-bezhatchenki-okupuvali-ditjachij-majdanchik-batki-shokovani-foto.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top