На Запоріжжі біженці зможуть отримувати соцпослуги за місцем перебування

Впровадження у всіх регіонах Єдиної інформаційної системи соціальної сфери дозволить органам соцзахисту надавати послуги, незалежно від того, яка адреса вказана у людини в документах.

За інформацією Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України,  з 1 жовтня Мінсоцполітики впроваджує в усіх регіонах України Єдину інформаційну систему соціальної сфери (ЄІССС). Це дозволяє централізувати призначення, нарахування та виплати для ВПО, що значно прискорить отримання допомоги та розв’язання проблемних питань переселенців.

Мета впровадження ЄІССС: кожен переселенець буде отримувати послуги за місцем свого фактичного перебування.

Органи соцзахисту надаватимуть послуги незалежно від того, яка адреса вказана у людини в документах. Наприклад, коли людина переїхала з міста Харків, отримала довідку ВПО у Львові, а потім перемістилася у Тернопіль, то всі питання вона зможе вирішити у фактичному місці перебування. В умовах повномасштабної війни ми маємо максимально убезпечити наших людей і спростити для них надання послуг,  – заявила Віце-прем’єр-міністр України — Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук.

Так, внутрішні переселенці у будь-якому регіональному управлінні соціального захисту зможуть:

швидко змінити у довідці ВПО неактуальне місце проживання;
виправити помилкові чи некоректні дані у заяві на отримання довідки ВПО;
з’ясувати й усунути причину затримки допомоги на проживання.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/vijna/na-zaporizhzhi-bizhentsi-zmozhut-otrymuvaty-sotsposluhy-za-mistsem-perebuvannia.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top