На Запоріжжі через російську агресію постраждали 27 дітей

Щонайменше 217 дітей загинули в Україні через збройну агресію росії.

За інформацією Офіса генерального прокурора, понад 610 дітей постраждали в Україні внаслідок збройної агресії російської федерації.

Лише за офіційними даними станом на ранок 28 квітня число жертв-дітей — 217 та 393 — поранених.

Ці цифри не остаточні, оскільки триває робота з їх встановлення в місцях ведення активних бойових дій, на тимчасово окупованих та звільнених територіях.

Найбільше постраждало дітей у Донецькій області — 129, Київській — 114, Харківській — 93, Чернігівській — 66, Херсонській — 44, Миколаївській — 43, Луганській — 37, Запорізькій — 27, Сумській — 17, у м.Києві — 16.

1508 закладів освіти пошкоджено внаслідок щоденних бомбардувань та обстрілів українських міст і сіл збройними силами РФ. При цьому 102 з них зруйновано повністю.

Як повідомляв «Форпост», запорізькі лікарі врятували хлопчика з пробитим російською кулею кишківником. Вони майже місяць боролися за життя 4-річного хлопчика, але такі змогли його врятувати.

Як розповів «Форпосту» головний лікар Запорізької обласної дитячої лікарні Юрій Борзенко, хлопчика привезли до лікарні у 20-х числах березня з району, де точилися бойові дії.

«Він мав дуже важке кульове ураження. У нього був пробитий кишківник у 8 місцях! Оперували його майже 4 години, стан його був дуже важкий. Прогнози щодо подальшого стану дитини, ми не давали. Кілька тижнів хлопчик перебував у реанімації, але днями його стан покращився та його перевели в інше відділення», — повідомив Юрій Борзенко.

За словами лікаря, діти страждають від вибухів, кульових чи осколкових поранень, опіків. Крім того, маленькі пацієнти мають психологічні травми. Тому крім лікарів, з діточками працюють психологи.

«Після лікування в нашій лікарні, постраждалих дітей перевозять до більш безпечних місць — лікарень Дніпра, Львова та Німеччини. Наразі у нас медичну допомогу отримуюють четверо дітей, які постраждали від військових дій», — каже Юрій Борзенко.

Источник: https://forpost.media/vijna/na-zaporizhzhi-cherez-rosiysku-ahresiiu-postrazhdaly-27-ditey.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top