На Запоріжжі цього року відкриють чотири Центри життєстійкості

У Запорізькій області вже наразі працюють два таких центри, планують відкрити ще чотири. Про це повідомили у Міністерстві соціальної політики.

У 22 областях України понад 200 громад долучилися до Програми життєстійкості, яка передбачає підтримку ментального здоров’я їх мешканців.

«Сьогодні психологічна допомога потрібна всім. Важливо, щоб кожен знав, де є дружній безбар’єрний простір, де нададуть професійну підтримку, познайомлять з тими, хто проходить схожі виклики», – розповіли у міністерстві.

Центри пропонують різноманітну безкоштовну підтримку, включаючи індивідуальні консультації, групові заняття з психологами, тренінги із самодопомоги та семінари із фахівцями соціальної роботи.

Всього таких просторів наразі 68 по всій Україні. Ще 132 запрацюють упродовж року.

Наразі такий центр працює у Широківській громаді (с. Широке, вул. Центральна, 2). Ще раніше до проєкту долучилась релокована Мелітопольська громада (просп. Соборний, буд. 143/вул. Новицького Якова, буд.7).

Отримати допомогу зможе кожен мешканець громади, у першу чергу це люди з вразливих категорій населення, зокрема ветерани та їхні сім’ї, внутрішньо переміщені особи, а також ті, хто втратив рідних під час війни. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/na-zaporizhzhi-tsogo-roku-vidkriyut-chotiri-tsentri-zhittyestijkosti/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет

Добавить комментарий

scroll to top