На Запоріжжі експравоохоронці, яких звільнили за пияцтво й хабарництво, почали працювати на ворога

Співробітники Служби безпеки викрили ще чотирьох зрадників, які пішли на добровільну співпрацю із російськими окупантами. Ці колаборанти взяли на себе каральні функції стосовного мирного населення на тимчасово окупованих територій.

Про це повідомляється на сторінці ЗОВА.

Встановлено, що чотири особи на тимчасово окупованій частині Запорізької області добровільно вступили до так званого «Головного управління МВС по Запорізькій області». Їх призначили до складу Василівського, Чернігівського та Приморського підрозділів окупаційної поліції рф. Серед зрадників посадовці, які були звільнені з правоохоронних органів України за пияцтво і систематичне хабарництво.

Вони виконують каральні завдання агресорів з придушення опору та залякування мешканців тимчасово окупованої території регіону. Для цього використовують масові репресії, переслідування і незаконні затримання громадян, зокрема учасників руху спротиву.

Щоб придушити опір, колаборанти застосовують психологічний тиск, насильство, погрози, а також вбивства. СБУ вдалося зафіксувати факти викрадення і катування місцевого населення.

Окрім цього, під виглядом «обшуків» ці особи не гребують розграбовуванням. Після того, як зловмисники приходять додому до жителів з обшуками, у потерпілих зникають гроші, побутова техніка та інші речі.

Ну і як доповнення, зловмисники збирають «данину» з фермерів.

Задокументовано факти обкладання «даниною» власників агропідприємств. За різні суми «відкупних» зловмисники обіцяють фермерам не перешкоджати їм у господарській діяльності. У разі незгоди – погрожують насильством та знищенням майна.

У результаті слідчо-оперативних дій співробітники СБУ зібрали неспростовні докази злочинних дій колаборантів, встановили місця їх перебування та маршрути переміщення. Слідчі Служби безпеки повідомили фігурантам про підозру за ч. 7 ст. 111-1 (колабораційна діяльність) Кримінального кодексу України.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/na-zaporizhzhi-ekspravookhorontsi-iakykh-zvilnyly-za-pyiatstvo-y-khabarnytstvo-pochaly-pratsiuvaty-na-voroha.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top