На Запоріжжі фізрук-зрадник отримав нагороду від окупантів: його пам’ятають через побиття дружини (ФОТО)

Мелітопольці виявили чергового спортивного зрадника, який заради кар’єри та наживи, обійняв одразу дві керівні посади. За таку послужливість і любов до російського світу зрадник отримав заохочувальну медальку.

Про це повідомляє «Акцент» з посиланням на «РІА М».

Йдеться про вчителя фізичної культури Мелітопольської гімназії № 4 та тренера з карате ГО «Молодіжний спортивний клуб «Шидай» Галактіонова Олексія.

ДОСЬЄ: ГАЛАКТІОНІВ ОЛЕКСІЙ ВАСИЛЬОВИЧ
Дата народження: 21.02.1977 р.н. (47 років),
Місце народження: місто Петропавловськ-Камчатський

В Україні був головою суддівського комітету Запорізької обласної федерації карате. Дані про нерухоме майно: володіє одним об’єктом нерухомості – квартирою за адресою: Запорізька обл., м. Мелітополь, проспект 50-річчя Перемоги, буд. 33, кв. 52.
Сімейний статус: одружений, має двох доньок. Дружина — Галактіонова Ольга Олександрівна (24.03.1979 р.н., 44 роки).

В Мелитополе физрука-предателя, которые избивал свою жену, оккупанты наградили медалью

Галактіонов хоч і народився у російському місті, дитинство провів у Мелітополі. У 1984-1994 роках навчався в Мелітопольській школі №15, потім вступив до Мелітопольського педагогічного університету імені Богдана Хмельницького. Після закінчення університету пішов працювати вчителем у школу №4 і паралельно працював тренером з карате у спортивному клубі «Шидай». Клуб базувався спочатку у спорткомплексі Моторного заводу, а потім – у ЗОШ №14.

В Мелитополе физрука-предателя, которые избивал свою жену, оккупанты наградили медалью 3

У своїй спортивній кар’єрі Галактіонів із неба зірок не хапав. І прославився більше не своїми професійними здобутками, а скандальною справою, яка розглядалася у суді у 2019 році.

Галактіонова притягли до адміністративної відповідальності у справі скоєння домашнього насильства психічного характеру. Іншими словами – спортсмен побив свою дружину у стані алкогольного сп’яніння. Все на кшталт російських традицій. За це його оштрафували. Але публічний розголос цієї ситуації був значним.

Одразу після окупації зрадник Галактіонов зрозумів, що на нещасті багатьох українців можна зробити карколомну кар’єру. Тим більше, що він народився на Далекому Сході і, мабуть, усе життя мріяв про возз’єднання зі своєю болотяною батьківщиною.

Окупаційна влада оцінила зусилля Галактіонова і дала йому відразу дві посади:

асистента кафедри фізичної культури та спорту фейкового ФДБОУ ВУ «Мелітопольський державний університет» старшого тренера-викладача відділення карате в окупованій ДЮСШ №3.

Тепер зрадник возить своїх вихованців на змагання до анексованого Криму та Росії, вчить любити ерефію та співати гімн країни-агресора. І навіть є членом суддівської колегії на різних змаганнях у Росії та на окупованих територіях України.

Цей махровий аматор російського світу підкреслює свою приналежність до Росії – носить одяг з нашивкою триколору.Звільнившись із МелДУ, мабуть, через свої розумові здібності наш «герой» знайшов собі ще одне місце роботи — тренером з карате ДЮСШ Костянтинівки, яку очолює ще один зрадник Лінник Андрій Анатолійович, колишній директор при Україні.

У січні 2024 р. в урочистій обстановці і на камери рашистських ЗМІ з рук московитської спортивної чиновниці зрадник Галактіонів за свою лояльність і любов до окупантів отримав ювілейну медальку, присвячену 100-річчю освіти Міністерства спорту Росії як один з провідних тренерів. .

З 30 листопада 2022 року Галактіонов поповнив базу сайту «Миротворець». (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

В Мелитополе физрука-предателя, которые избивал свою жену, оккупанты наградили медалью 8 В Мелитополе физрука-предателя, которые избивал свою жену, оккупанты наградили медалью 0 Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/na-zaporizhzhi-fizruk-zradnik-otrimav-nagorodu-vid-okupantiv-jogo-pam-yatayut-cherez-pobittya-druzhini-foto/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top