На Запоріжжі «кадировці» ґвалтували дітей та жінок

Окупант, якого бійці ЗСУ взяли в полон під час наступу на Запорізькому напрямку, розповів, що «кадирівці» ґвалтували неповнолітніх дівчаток та жінок у Токмаку та Молочанську.

Відео допиту окупанта оприлюднено у Telegram-каналі Warshal.

«Ахмат» ґвалтували місцевих жінок. У тому числі, зґвалтували неповнолітню дівчинку. Чим закінчилось, не знаю. Напевно, їх упіймали”, — розповів окупант.

Нагадаємо, на тимчасово окуповану територію Запорізької області останнім часом завозять групи кадирівців, які займають блокпости від Мелітополя до Василівки. Крім того, кавказці контролюють мобілізованих, які абсолютно неадекватні, непрогнозовані та можуть дезертувати, побоючись неминуючій загибелі.

Як раніше повідомляв «Форпост», жителька окупованного запорізького села скаржиться родичу, якій служить в армії рашистської федерації, що вимушена ховати онучок, щоб їх не згвалутували російські військові.

Про це свідчить перехоплена телефонна розмова жителькі села Тарасівка Запорізької області з її родичем, якій служить в армії рашистської федерації.

Нещасна жінка не знає, як вберегти своїх 14-ти та 10-тирічну онучок від глуму «визволителів».

«Ми їм ковбаси, а вони залазять у хату, насилують дітей і стріляють у ноги, – ридає жінка. – …Шо мені робити? Вони ходять по селу, питають, де молоді дівчата та пропонують за них солярку»…

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp Источник: https://forpost.media/novosti/na-zaporizhzhi-kadyrovtsi-gvaltuvaly-ditey-ta-zhinok.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет
scroll to top