На Запоріжжі колишній директор КП став «учасником СВО» (ФОТО)

Окупанти у Мелітополі роздають зрадникам фейкові нагороди з приводу та без. Серед тих, кого нагородили медаллю «за участь у СВО» – співробітники так званого департаменту культури, спорту та молоді військово-цивільної адміністрації Мелітополя.

Про це повідомляє «РІА М», передає «Акцент».

Також нагороду від міноборони Росії, яка закріплює за собою звання «учасника СВО», отримав зрадник з смт Михайлівка Микола Радченко.

До повномасштабного вторгнення він обіймав посаду директора місцевого Центру культури та дозвілля. Після приходу російських «визволителів» Радченко відкрито підтримав окупаційну політику Росії і добровільно погодився на співпрацю з ворогом.

В Мелитопольском районе предатель стал

Він брав безпосередню участь у фейковому референдумі щодо «приєднання» Запорізької області до Росії – був координатором та відповідав за підготовку незаконного заходу. Зокрема, Микола Анатолійович відповідав за пропагандистську складову, а також активно поширював ідеї «російського світу» та «возз’єднання», повідомляють розслідувачі evocation.info.

Ідейний зрадник організовував у Михайлівці безліч культурних заходів пропагандистського характеру. Агітує своїх знайомих переходити на бік рашизму, адже стверджує, що за Росії працювати стало краще. На фейкових виборах встиг балотуватися від путінської партії «єдина росія».

За однією інформацією, Радченко зараз є директором Василівського центру творчості, а за іншою – досі керує Михайлівським «Центром культури та дозвілля», але вже захопленим рашистами. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Окупанти вчора здійснили 4 штурми на двох ділянках Запорізького напрямку: як минула доба в області (КАРТА) Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/na-zaporizhzhi-kolishnij-direktor-kp-stav-uchasnikom-svo-foto/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

scroll to top