На Запоріжжі люди переплатили 12 тисяч за питну воду, яка не відповідала санітарним вимогам

Два комунальні підприємства, які забезпечують централізоване водопостачання у Василівському районі порушували санітарні вимоги. Окрім цього КП завищували встановлену радою вартість води.

Про це за результатами перевірки повідомили у ГУ Держспоживслужби в Запорізькій області.

Планові перевірки двох КП у Василівському районі відбулися у березні. Як виявилось на підприємствах порушували санітарні норми та завищували ціни.

Повідомляється, що питну воду, яка не відповідала гігієнічним вимогам, підприємства постачали споживачам за тарифом вищім, ніж встановив виконком сільради. Загалом мешканці встигли переплатити за воду понад 12 тисяч гривень.

Підприємствам наказано усунути численні порушення вимог санітарного законодавства. На підприємство також наклали санкції у розмірі 12,3 тис. грн,’. Керівництво КП оштрафували окремо на 5,3 тисячі гривень.

Сообщение На Запоріжжі люди переплатили 12 тисяч за питну воду, яка не відповідала санітарним вимогам появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/na-zaporizhzhi-ljudi-pereplatili-12-tisjach-za-pitnu-vodu-jaka-ne-vidpovidala-sanitarnim-vimogam.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top