На Запоріжжі місто, яке визнали карантинною зоною, закрили не всі ринки – фото

Після погіршення ситуації з поширенням коронавірусу в місті Енергодарі, місцевої міською радою було прийнято рішення про закриття ринків. Щоправда, не всіх.

Згідно з «Протоколом №7 оперативного штабу з ліквідації надзвичайної ситуації, пов’язаної з виникненням на території Запорізької області COVID-19» місцевою владою прийнято рішення закрити ринок «Райдужний» на час карантину. «Меркурій 5», який в документі записаний, як торгівельний центр, продовжить роботу з наступними обмеженнями:

– дозволено лише торгівлю харчовими продуктами;
– працюватиме пропускний режим, з обов’язковою термометрією, для покупців та працівників. На території має перебувати 1 особа на 20 кв.м.
– забезпечення додаткового оповіщення про виконання вимог дотримання заходів безпеки при карантині.

На сайті «МедіаЦентрЕнергодар» вказано, що «Меркурій5» це саме ринок, який чомусь перейменували в торгівельний центр.

Нагадаємо, В Енергодарі коронавірус підтвердився у двох працівників Запорізької АЕС. Тепер існує необхідність перевірки всіх працівників АЕС на випадок захворювання. Усього в місті зафіксовано 4 випадки захворювання на COVID-19: у двох дорослих і двох дітей.

На позачерговому засіданні регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Запорізької області разом зі штабом по боротьбі з коронавірусом Енергодар визнали територією карантинної зони.

Сообщение На Запоріжжі місто, яке визнали карантинною зоною, закрили не всі ринки – фото появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/na-zaporizhzhi-misto-jake-viznali-karantinnoju-zonoju-zakrili-ne-vsi-rinki-foto.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top