На Запоріжжі молодий хлопець потребує допомоги небайдужих громадян (ФОТО)

Фото: МедіаЦентрЕнергодар

Півтора року тому молодий житель Енергодару В’ячеслав Оверченко бореться з онкологічним захворюванням. За цей час хлопець встиг пережити 10-годину операцію та ледь не попрощався з життям.

Коли хлопцю виповнився 21 рік – у нього почалися проблеми зі здоров’ям. У Запоріжжі лікарі поставили діагноз»–»хвороба Крона. Одного разу він прокинувся з ознаками гепатиту»А, однак аналіз хворобу не підтвердив. Після томографії виявилося, що у пацієнта пухлина. Медики вирішили її не виділяти, бо, начебто, вона доброякісна, а видалили жовчний. Згодом з’ясувалося, що пухлина впустила метастази. В медичному закладі Києва вже з’ясувалося, що вражена не лише підшлункова, а й 12-пала кишка.
Юнак вже пережив 10-годину операцію, був на крок від смерті, вісім»хіміотерапії, пише «МедіаЦентрЕнергодар».

На цьому боротьба не закінчилася. Останнього разу лікарі знайшли пухлину в печінці. Хвороба швидко прогресує. Сьогодні, 9 вересня, В’ячеслав має прибути в інститут Шалімова, де йому зроблять «випалювання» ракових клітин.

Як ви розумієте, родина потребує чималих коштів на порятунок життя свого сина. Наразі потрібно мінімум 2 тисячі євро.»Сім’я вже набралася кредитів в банках, тож остання надія на небайдужих людей.

Кошти можна перерахувати на картку ПриватБанку 5168 7574 0657 9559 ( Оверченко Наталія Олексіївна) або на р/р у Приватбанку за реквізитами:

5168 7423 5841 9921.

Источник: https://forpost.media/novosti/na-zaporizhzhi-molodij-hlopec-potrebuie-dopomogi-nebajduzhih-gromadjan-foto.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top