На Запоріжжі неповнолітня вистрілила в обличчя подрузі: вирок суду

Багато хто пам’ятає жахливий випадок в Оріхівському районі Запоріжжя, тоді неповнолітня вистрілила в обличчя своїй подрузі чим завдала великої шкоди. Сталось це в серпні 2019 року, майже за два роки суд виніс свій вирок.

Дівчину, яка вистрілила в подругу, засудили до 120 годин громадських робіт, а її родину зобов’язали сплатити 500 тисяч гривень компенсації.

Відповідне рішення з’явилось в реєстрі судових рішень.

Нагадаємо, що дівчина взяла зброю свого батька. Вона не вміла користуватись нею, але знаходячись в кімнаті здійснила постріл в обличчя знайомої. В результаті постраждала отримала численні травми: їй видалили одне око, отримала множинні переломи кісток лицьового черепа (переломи всіх стінок обох гайморових пазух, кісток носу, правої виличної кістки, медіальних стінок обох орбіт), рубці в ділянці правого ока з розповсюдженням на скроню, в ділянці носу.

Обвинувачена повністю визнала свою провину, але покази надавати відмовилась, як і її мати. Батько ж розповів, що він не знав нічого про те, що донька знайшла зброю. Про ситуацію телефоном повідомила дружина. Спочатку родина потерпілої погодилась на компенсацію в 100 тисяч гривень, а потім лише на 7 мільйонів.

Постраждала вважає, що постріл відбувся не випадково, а навмисно. Причиною всьому називає хлопця, з яким вона на той час зустрічалася. Мати постраждалої розповіла, що коли дізналась про постріл – швидко приїхала на місце події. Вона побачила свою доньку в крові, та перебувала в шоку й благала її врятувати. Дівчину швидко доставили до лікарні. Зараз вона боїться виходити з дому, соромиться власної зовнішності та не хоче вступати до інституту на навчання. Свідки події доповіли, що постріл був випадковим, а непорозумінь між дівчатами ніколи не було. Після проведення всіх необхідних експертиз та завершення слідства, провину дівчини доведено за ст. 128 (Необережне тяжке або середньої тяжкості тілесне ушкодження).

Читайте також: У Запоріжжі двох 11-класників затримали «на гарячому» за закладанням психотропів

Источник: https://forpost.media/novosti/na-zaporizhzhi-nepovnolitnia-vystrilyla-v-oblychchia-podruzi-vyrok-sudu.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top