На Запоріжжі незаконно працювали реабілітаційні центри: власників очікує покарання (ФОТО, ВІДЕО)

В Запоріжжі та області правоохоронці провели перевірки у благодійних закладах і реабілітаційних центрах. Порушення виявили в п’яти установах.

Після смертельної пожежі в Харкові, де в будинку, переобладнаному під будинок для літніх людей, загинуло 15 осіб, поліцейські провели інспекцію у благодійних закладах Запорізького регіону. Правоохоронці перевірили близько 50 об’єктів, які ведуть господарську діяльність з надання соціальних послуг. Про це повідомляють в обласному управлінні Національної поліції.

В результаті, інспектори виявили п’ять реабілітаційних центрів, які працювали без необхідних документів та з порушенням карантинних вимог. Відносно власників правоохоронці склали адміністративні протоколи та ч.1 ст.164 та за ч.1 ст.44-3 КК України про адміністративні правопорушення. Матеріали вже направили на розгляд до суду.

Читайте також: “Постійно голодні і живуть серед сміття”: на Запоріжжі 25-річну жінку хочуть позбавити батьківських прав на двох дітей (ФОТО)

Сообщение На Запоріжжі незаконно працювали реабілітаційні центри: власників очікує покарання (ФОТО, ВІДЕО) появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/na-zaporizhzhi-nezakonno-pracjuvali-reabilitacijni-centri-vlasnikiv-ochikuie-pokarannja-foto-video.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top