На Запоріжжі офіцери рф ґвалтують своїх солдат, шукають дезертирів та спалюють тіла, — ЗМІ

Як ми раніше повідомляли, рашисти на тимчасово окупованих територіях продовжують влаштовувати свавілля, вживають алкоголь, самовільно покидають бойові пости та навіть здійснюють розправи над вищим командуванням. Таким чином вони висловлюють небажання брати участь у бойових діях проти України.

Зокрема, мешканці Мелітопольського району зараз повідомляють про десятки дезертирів, ґвалтування солдат рф, а також про спалювання трупів, передає «РІА Мелітополь».

Наприклад, у минулі вихідні в селищі Якимівка російські військові шукали своїх дезертирів. Понад 60 солдат рф втекли зі своїх місць дислокації.

У зв’язку з цим рашисти влаштували у селищі облави: у всіх місцевих мешканців перевіряли документи, проводили обшук гаражів та покинутих будівель.

Також відомо про випадок, коли російський військовий був госпіталізований з пораненням голови до лікарні. Для того, щоб уникнути відправлення на фронт, він здійснив самостріл у голову. Однак від отриманих поранень помер наступного дня.

Також за словами медиків, було зафіксовано три випадки ґвалтування солдат рф їхніми командирами. За невиконання наказів керівництва солдат зґвалтували прямо в приміщенні місцевої поліції.

Крім того, за словами мешканців Акимівки, у дворі відділення поліції рашисти ще й спалюють трупи своїх солдат. Тим часом, у Мелітополі міський морг переповнений тілами військових рф, їх складають навіть в коридорах.

Источник: https://subbota.ua/news/184184/na-zaporizhzhi-oficzeri-rf-%d2%91valtuyut-svo%d1%97h-soldat-shukayut-dezertiriv-ta-spalyuyut-tila-zmi

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top