На Запоріжжі окупанти віджали типографію «МВ-холдинга», тепер там виробляють пропагандистські газети

У тимчасово окупованому Мелітополі росіяни загарбали видавничий холдинг «МВ», як і більшість інших місцевих споруд (шкіл, садочків, підприємств тощо). Відомо, що на території типографії є обладнання, за допомогою якого можна виготовляти бюлетені.

Частину мелітопольського холдингу окупанти ріжуть на металобрухт, а іншу частину використовують для виробництва пропагандистських ЗМІ, повідомляє Центр національного спротиву.

Власник, голова ради директорів «МВ-холдингу», частиною якого є ТОВ «Видавничий дім Мелітопольської міської друкарні Михайло Кумок розповів, що росіяни намагалися запустити типографію ще від початку захоплення регіону. Але тоді жоден співробітник підприємства не пішов на співпрацю з ворогом. А розібратися з обладнанням останні самостійно не могли. До того ж частина устаткування була виведена зі строю з невідомих причин.

Проте з квітня 2023 року типографія запрацювала.

Колаборанти змогли запустити друкарську машину “Solna”, її й використовують для друку агітаційних газет.

Також, за словами голови ради директорів МВ-холдинга, на друкарському обладнанні, що є в типографії Видавничого дому ММД, можливо друкувати бюлетені. Тож, ймовірно, окупанти розраховують скористатися ним при підготовці до незаконних виборів, які призначені на вересень 2023 року.

Источник: https://forpost.media/novosti/na-zaporizhzhi-okupanty-vidzhaly-typohrafiiu-mv-kholdynha-teper-tam-vyrobliaiut-propahandystski-hazety.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top