На Запоріжжі підозру отримав призначений окупантами ватажок «народної поліції»

Правоохоронці заочно оголосили підозру громадянину України, якого росіяни поставили керувати так званою народною поліцією Бердянська Запорізької області. За даними слідства, він надавав окупантам інформацію про місцевих, зокрема й здавав учасників війни на Донбасі.

Як повідомив Офіс генпрокурора, слідство встановило, що підозрюваний наприкінці лютого, в умовах воєнного стану, перебуваючи на території тимчасово окупованого Бердянська, пристав на пропозицію представників збройних сил рф про співпрацю та був проголошений начальником «народної поліції» міста.

Використовуючи надані незаконними органами влади повноваження, він сприяв державі-агресору, зокрема надавав окупантам інформацію про правоохоронців, учасників війни на Донбасі, працівників органів державної влади та місцевого самоврядування, підприємців, а також щодо зброї, наявної у бердянців.

Слідчі заочно повідомили чоловіку про підозру за ч. 7 ст. 111-1 Кримінального кодексу. Йому загрожує позбавлення волі до 15 років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю до 15 років та з можливою конфіскацією майна.

Источник: https://forpost.media/vijna/na-zaporizhzhi-pidozru-otrymav-pryznachenyy-okupantamy-vatazhok-narodnoi-politsii.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top