На Запоріжжі представники УПЦ МП активно співпрацюють з рашистами

На тимчасово окупованих територіях Запорізької області представники УПЦ МП активно співпрацюють з російсько-фашистськими окупантами.

Про це повідомляє Telegram-канал Бердянск Сейчас.

«Власне, свою повну лояльність окупантам вже не раз демонстрував очільник єпархії – Митрополит Єфрем та його найближче оточення. Багато священиків привітно зустрічають окупантів та проводять богослужіння з відповідною риторикою», — йдеться у повідомленні.

Наголошується, що проросійські священники співпрацюють та надають окупантам персональну інформацію про парафіян.

«У той же час, представники інших конфесій зазнають утисків, переслідуван і арештів. Досі немає ніякої інформації стосовно отця Івана Левицького, якого рашисти забрали у полон. Фактично зупинена робота усіх інших релегійних організацій», — наголошується у дописі.

Як раніше повідомляв «Форпост», запорізьких працівників культу з московського патріархату УПЦ, які зрадили Батьківщину, нині солодке життя: інтерв’ю дають, на екскурсії їх возять, і не аби куди, а до Криму.

Попам «звільнених” територій у липні організували зустріч із губернатором Севастополя Развожаєвим.

Про час, проведений у Криму, завзято розповів на камеру російського телебачення настоятель храму Петра та Павла УПЦ-МП Василівки протоієрей Валерій Галущенко.

Він разом із іншими попами-колаборантами став учасником делегації православного духовенства Запорізької та Херсонської областей на честь дня хрещення Русі.

Источник: https://forpost.media/novosti/na-zaporizhzhi-predstavnyky-upts-mp-aktyvno-spivpratsiuiut-z-rashystamy.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top