На Запоріжжі проукраїнськи налаштованого хлопця окупанти довели до самогубства – Федоров

Про жахливий інцидент на своєму офіційному телеграм-каналі розповів міський голова Мелітополя Іван Федоров.

За його словами, у тимчасово окупованому Мелітополі окупанти під конвоєм доставили хлопця у місцеве травматичне відділення окупаційної поліції. Постраждалий вистрибнув з вікна мед закладу на п’ятому поверсі. Від отриманих травм загинув на місці. Ймовірна причина знущань над загиблим – його проукраїнська позиція.

Немита росія продовжує нищити наших людей в окупації. Викрадення, катування, тортури та доведення до самогубства — проукраїнськи налаштованих громадян намагаються вижити всіма способами. Черговий резонансний випадок зафіксований вчора у лікарні Мелітополя. Молодий хлопець, якого під конвоєм доставили у травматологічне відділення окупаційні поліцаї, вистрибнув з вікна медзакладу на п’ятому поверсі. Шансів вижити у нього не було… Співчуваю близьким загиблого. І вірю, що кожна російська та зрадницька мерзота, яка знущається над нашими людьми, буде покарана.

Источник: https://forpost.media/novosti/na-zaporizhzhi-proukrainsky-nalashtovanoho-khloptsia-okupanty-dovely-do-samohubstva-fedorov.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет
scroll to top