На Запоріжжі рашисти ховають свої казарми у школах

Російські окупанти перетворюють школи на тимчасово окупованій території Запорізької області у казарми.

Як повідомляє Центр протидії дезінформації, розселення російських солдатів відбувається попри навчальний процес.

«Зазвичай ворог займає один з поверхів, пояснюючи це «охороною», але насправді це маніпулятивна кампанії, що відбувається на тимчасово окупованих територіях», — йдеться у повідомленні.

Адже ворог знає, що ЗСУ не буде обстрілювати цивільну інфраструктуру.

Як раніше повідомляв «Форпост», російські окупаційні війська захопили бази відпочинку під тимчасово захопленим Мелітополем. Там вони розмістили свою військову техніку та п’ють щодня. Йдеться про село Богатир (Алтагір) Мелітопольського району.

У цій лісовій місцевості окупанти ховають військову техніку. Казарми влаштували в колишніх таборах і базах відпочинку, розташованих на березі Молочного лиману.

Російські солдати розмістилися і на верхніх базах, які розташовані безпосередньо у Богатирському лісництві, та внизу на базах «Колос», Ромашка та інших.

Зазначається, що далеко від лінії фронту окупанти п’ють самогон і відпочивають.

Окрім того, прохолоджуються ворожі війська та у селищі Мирний Мелітопольського району. Незважаючи на те, що продавати спиртне загарбникам у магазинах заборонили, у Мирному ця заборона не діє.

«Щовечора біля магазину «Стекляшка» та інших торговельних точок збираються військові та затарюються пивом. З магазину виносять величезні пакети. П’ють щодня», – розповідають місцеві жителі.

Источник: https://forpost.media/novosti/na-zaporizhzhi-rashysty-khovaiut-svoi-kazarmy-u-shkolakh.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top