На Запоріжжі рашисти поцупили продукцію, яку підприємство готувало до відвантаження іноземним партнерам

Фашисти 21 століття поводять себе у Запорізькому краї як варвари та ординці: вбивають, калічать, гвалтують, крадуть та ніщать.

Черговою жертвою мародерів-окупантів стало ПрАТ «Пологівський олійноекстракційний завод». До окупації це було одне з найбільших бюджетоутворюючих підприємств Пологівського району.

Рашистські дикуни вивезли готову продукцію заводу, яку підприємство готувало до відвантаження іноземним партнерам, які, до речі, вже відчувають на собі нестачу високоякісної української продукції. повідомила ЗОВА.

Нагадаємо, у квітні у Мелітополі просто з виставкового майданчика компанії «Агротек-Інвест», офіційного дилера виробника сільгосптехніки компанії John Deere (США) в Україні, кадировці викрали три нові комбайни, трактор, три сівалки загальною вартістю 1,5 млн євро, а також 20 тонн фірмових мастил.

Компанії вдалося вирахувати, куди росіяни вивезли вкрадену техніку. Завдяки встановленим на техніці системам, фахівці встановили, що наразі техніка знаходиться у Чечні, в селищі Закан-Юрт неподалік Грозного. Селище тісно пов’язане з Рамзаном Кадировим.

Источник: https://forpost.media/vijna/na-zaporizhzhi-rashysty-potsupyly-produktsiiu-iaku-pidpryiemstvo-hotuvalo-do-vidvantazhennia-inozemnym-partneram.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top