Важные новости

На Запоріжжі рашисти утримують у заручниках 116 людей

У Запорізький області збільшуються випадки захоплення наших громадян в заручники окупаційними військами. Відомр, про понад 260 таких випадків.

Станом на сьогодні відомо, що наразі продовжують утримувати 116 осіб, звільнено — 151 особу.

«Інформація регулярно надходить з Гарячої лінії. Так, за минулий тиждень було отримано та відпрацьовано 37 звернень, також було оброблено 10 звернень безпосередньо із територій», — повідомляють у ЗОВА.

Для того, щоб ваші рідні або близькі мали можливість потрапити до списків обміну, просимо звертатися на “гарячу лінію” ЗОВА за номером 0 800 503 508.

Повідомляйте про всі випадки, якщо стали свідками захоплення рідних, близьких, знайомих, активістів, журналістів для того, щоб допомогти людям повернутися.

Завдяки зверненням громадян правоохоронні органи відкривають кримінальні провадження, відбувається фіксація даних, які у подальшому передаються безпосередньо і у Національне бюро пошуку, і Уповноваженому з прав людини.

Головне, фіксується інформація щодо захоплених громадян, які перебувають у заручниках, яка своєчасно передається у відповідні організації та органи влади, що дає змогу повернути наших громадян до близьких та рідних.

Источник: https://forpost.media/vijna/na-zaporizhzhi-rashysty-utrymuiut-u-zaruchnykakh-116-liudey.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top