На Запоріжжі рашисти запровадили спецперепустки для виїзду з окупованої території. Відео

У Запорізькій області для виїзду з окупованої Василівки з 1 серпня буде потрібна спеціальна «перепустка» від росіян.

Про це в етері телемарафону повідомив мер Мелітополя Іван Федоров.

«Черга не зменшується, станом на ранок там понад 800 машин і понад 4 тисячі людей. Рашисти кілька разів змінювали тактику: якщо раніше випускали з Василівки о 17:00, то тепер зранку, але не більше ніж 200—300 автівок на день. Два дні тому почали робити копію усіх паспортів. Учора вони повідомили, що з 1 серпня для виїзду з окупованої території у «комендатурі» треба буде брати спеціальні перепустки», — заявив Іван Федоров.

Нагадаємо, на російському блокпосту біля тимчасово окупованого міста Василівка помирають люди, які намагаються виїхати з окупованої території.

«Понад 5 тисяч українців очікують на проїзд через цей блокпост. Лише за добу померла одна людина, яка не дочекалася своєї черги виїхати на територію міста Запоріжжя», – повідомив мер Мелітополя Іван Федоров.

Посадовець зазначив, що лише за тиждень там померло 5 людей.

«Є також зовсім жахливі речі, коли рашисти підходять до наших людей і кажуть: “Якщо хтось хоче із тяжкохворих підняти мітинг, то можемо пристрелити прямо зараз у посадці», – розповів Іван Федоров.

За словами Івана Федорова, Василівка сьогодні – єдиний пункт перетину для Запорізької, Херсонської та Донецької тимчасово окупованих частей цих областей.

Источник: https://forpost.media/vijna/na-zaporizhzhi-rashysty-zaprovadyly-spetsperepustky-dlia-vyizdu-z-okupovanoi-terytorii-video.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top