На Запоріжжі російські десантники влаштували заколот

На окупованій частині Запорізької області псковські десантники влаштували заколот. Вони відмовилися йти на штурм, який планувався на одній з ділянок фронту на Великдень.

Про це з посиланням на джерела в розвідці повідомляє видання «РІА Мелітополь».

«Псковські десантники відмовилися йти у проголошений наступ на Запорізькому напрямку. За даними розвідки, атака планувалась на Великдень, але руснява гидота з 104-го десантно-штурмового полку відмовилася йти у наступ», — йдеться в повідомленні.

Зазначається, що псковські десантники були фактично розбиті тут Силами оборони. Зараз у них бракує понад 60% особового складу. Також відчувається брак техніки, яку знищили українські захисники.

«К*цапів обіцяли відправити на ротацію, але, вочевидь, вирішили повністю обнулити підрозділ у м’ясних штурмах. Наразі на Оріхівщині працює військова прокуратора ЗС РФ, яка намагається знайти заколотників», — пише «РІА Мелітополь».

Нагадаємо, що 8 березня повідомлялося, що в Запорізькій області поблизу села Роботине Сили оборони ліквідували майже 300 псковських десантників ЗС РФ. Списки загиблих потрапили в мережу.

*****

Нагадаємо, на Запоріжжі в окупаційній армії росії зростає рівень дезертирства. Упродовж минулого місяця в рядах загарбників знизилися показники наступальних спроможностей. Насамперед це зумовлено через важкі втрати на фронті, проте, існують супутні проблеми.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/na-zaporizhzhi-rosiyski-desantnyky-vlashtuvaly-zakolot.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет

Добавить комментарий

scroll to top