На Запоріжжі російські загарбники заганяють дітей в нову «піонерію»

На тимчасово окупованій території Запорізької області посилюють пропаганду серед школярів. Тільки за тиждень відкрили десять «первинок» російської дитячої пропагандистської організації, змушують дітей писати листи російським солдатам, проводять «виховні години» про необхідність «специальной военной операции», як у РФ називають війну проти України.

Тільки за один тиждень лютого 2023 року на території тимчасово окупованої Запоріжчини відкрилося десять первинок дитячої організації «Российское движение детей и молодежи «Движение первых» («РДДМ»). Ця організація була створена в грудні 2022 року і навіть в Росії її називають «новою піонерією». Тим більше, що випадково чи спеціально законопроєкт про створення цієї організації був внесений в Госдуму РФ в день сторіччя радянської піонерії.

Перші згадки про появу на ТОТ Запоріжжя представників цієї організації з’явилися в грудні 2022 року. Проте інформацію про реєстрацію первинки було оприлюднено в січні 2023 року. Її організували на базі фейкового «Многопрофильного колледжа» у Мелітополі. Потім загарбники щотижня звітували про відкриття первинок при кожній школі.

Як вже повідомляв «Форпост», у тимчасово захоплених населених пунктах Запорізької області російська окупаційна адміністрація продовжує чинити тиск на українських дітей. У школах міста Токмак учнів примушують співати гімн країни-агресора перед початком уроків.

Також школярів змушують оформлювати листівки до річниці широкомасштабного вторгнення зі словами підтримки та вдячності російським загарбникам, що вдерлись на нашу землю. Крім цього дітей змусили збирати посилки на фронт із трусами для російських солдат.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/na-zaporizhzhi-rosiyski-zaharbnyky-zahaniaiut-ditey-v-novu-pioneriiu.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top