На Запоріжжі росіяни перестали платити зарплату “працівникам” окупаційної адміністрації

Мешканці тимчасово окупованих територій Запорізької області, які пішли на співпрацю з окупантами повіривши в обіцяні “золоті гори”, сидять без зарплати декілька місяців.

Стало відомо, що заборгованість по заробітній зарплатні російській “військово-цивільній адміністрації” тимчасово окупованих територій Запорізької області становить від 1 до 2,5 місяців, про це повідомляє Центр національного спротиву.

Керівництво окупаційних адміністрацій стверджує, що гроші заблоковані в російському казначействі через “бюрократичні перепони”.

Однак існує версія, що в москві вирішили не начисляти “адміністраціям” зарплату у зв’язку з розвитком ситуації на фронті, яка складається не на користь загарбників.

Нагадаємо, нещодавно з’явилася інформація, що в тимчасово окупованому Енергодарі окупанти оголосили про організацію “евакуації” членів сімей працівників Запорізької АЕС. В “Енергоатомі” повідомили подробиці.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.

Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp Источник: https://forpost.media/novosti/na-zaporizhzhi-rosiiany-perestaly-platyty-zarplatu-pratsivnykam-okupatsiynoi-administratsii.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет
scroll to top