На Запоріжжі росіяни ведуть інформвійну для зневіри жителів окупованих територій

Не в силах виграти війну на фронті, рашисти розгорнули інформаційну війну в Інтернеті на теренах Запорізького краю.

Протягом останніх днів окупанти поширювали історію про «вдалий наступ» російської армії на Запорізькому напрямку. А також нібито захоплення населених пунктів Кам’янське, Щербаки, Малі Щербаки та інших.

Пропаганда рашистів переслідувала декілька цілей:

відволікти увагу від провалу на Донецькому напрямку.
виправдати численні втрати на Запорізькому напрямку.
посіяти зневіру, щоб жителі перестали чекати на деокупацію.

«Проте традиційно жодна історія рашистів не підкріплена фактами. Тож не варто слухати і вірити тому, що говорить ворог. 11 місяців мелітопольці тримаються, а вся Україна, як і весь світ пишається витримкою людей в окупації», — зазначає мер Мелітополя Іван Федоров.

Як вже повідомляв «Форпост», керівником Запорізької обласної прокуратури повідомлено про підозру Ніні Гурській, депутатці Запорізької обласної ради від Партії ексмера Запоріжжя Володимира Буряка «ЄДНАННЯ» у колабораційній діяльності (ч. 3 ст. 111-1 КК України).

Депутатка Запорізької облради, яка очолювала одну зі шкіл у м. Кам’янка-Дніпровська, після окупації військами країни-агресора міста прийняла пропозицію ворога про співпрацю. Жінка погодилась у підконтрольному їй навчальному закладі впроваджувати стандарти освіти держави-агресора.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/na-zaporizhzhi-rosiiany-vedut-informviynu-dlia-zneviry-zhyteliv-okupovanykh-terytoriy.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top