На Запоріжжі СБУ викрили 4 колаборантів, які обіймають високі посади на ТОТ

Спецслужби викрили чотирьох колаборантів, які обіймали важливі посади в органах місцевого самоврядування та силових структурах на тимчасово окупованих територіях Запорізької області. За матеріалами СБУ, ці агенти працювали на користь російського керівництва, впроваджуючи реформи на окупованій території та допомагаючи агресорам в тероризуванні місцевого населення.

Один з них, колишній заступник начальника управління Донецької облдержадміністрації, отримав 10 років позбавлення волі за те, що приєднався до терористів на сході України та обійняв керівництво «міністерством здоров’я» окупованої території. Його робота полягала в переформатуванні медичної галузі регіону під потреби російських окупаційних угруповань, повідомляється на сайті ЗОВА.

Інший засуджений, заступник начальника Департаменту капітального будівництва та ЖКГ Мелітопольської міської ради, прийняв пропозицію представників збройних формувань РФ та обійняв важливу посаду у військово-громадській адміністрації. Ще двоє колишніх поліцейських, відправлені у відставку за службову невідповідність, отримали вироки у 13 років позбавлення волі, працюючи зараз у «Камянко-Днепровском районном отделе милиции».

Засуджені переховуються на окупованих територіях, але СБУ вживає заходів для їх затримання та притягнення до відповідальності. За даними спецслужб, ці особи активно допомагали окупантам тероризувати місцевих патріотів та проукраїнськи налаштованих громадян. Усі дії зловмисників документувалися за участю СБУ та прокуратури Запорізької області.

Нагадаємо, уночі з 31 січня на 1 лютого воїни спецпідрозділу «Group 13» Головного управління розвідки Міністерства оборони України знищили ракетний катер «Івановєц» Чорноморського флоту рф на рейді озера Донузлав в окупованому Криму.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/na-zaporizhzhi-sbu-vykryly-4-kolaborantiv-iaki-obiymaiut-vysoki-posady-na-tot.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

scroll to top