На Запоріжжі СБУ зібрала докази відносно ще 10 колаборантів з лав поліції

Служба безпеки України проводить  системну роботу із нейтралізації внутрішніх загроз державній безпеці та виявлення колаборантів та зрадників у Запорізькому регіоні.

За результатами слідчо-оперативних заходів встановлено особи всіх колаборантів і зрадників, які вступили до створеного окупантами ізолятора тимчасового тримання так званого «Токмацкого ГО ГУ МВД в Запорожской области». За задумом російських кураторів, фейковий правоохоронний орган створений для каральних функцій, а не для охорони громадського порядку і громадської безпеки.

Псевдоутворення виконує завдання з придушення опору та залякування мешканців тимчасово окупованих територій Токмацького районучерез масові репресії, переслідування і незаконні затримання громадян. У слідчому ізоляторі утримуються патріотично налаштовані українці. Зафіксовані випадки викрадення людей, до яких в ізоляторі застосовуються психологічний тиск, насильство та погрози вбивства.

Так званий правоохоронний орган сформовано переважно з колишніх співробітників органів МВС, які були, або звільнені за службовою невідповідністю –  хабарництво, пияцтво, або зрадили присязі народу України.

«Під час проведення слідчо-оперативних дій співробітники СБУ зібрали беззаперечні докази дій керівника ізолятора та 9 його підлеглих, задокументували злочинну діяльність і встановили місця їх перебування та маршрути переміщення. Слідчі повідомили фігурантам про підозру за ч. 7 ст. 111-1 та ч. 1 ст. 111-2 КК України. За вказаний злочин законодавством передбачене покарання у вигляді позбавлення волі строком до 15 років», — повідомили у пресгрупі УСБУ в Запорізькій області.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/na-zaporizhzhi-sbu-zibrala-dokazy-vidnosno-shche-10-kolaborantiv-z-lav-politsii.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top