На Запоріжжі ще 7 посіпак російських нацистів отримали підозри від СБУ

Співробітники СБУ зібрали докази добровільної співпраці з ворогом ще 7 зрадників, які обіймають «посади» в органах місцевої влади на тимчасово окупованих територіях Запорізької області.

За інформації пресгрупи УСБУ в Запорізькій області, підозру отримав мешканець Кам’янки-Дніпровської, який після захоплення частини регіону усіляко сприяв окупантам в обмін на лояльне ставлення та призначення на «відповідальну» посаду голови «військово-цивільної адміністрації міста Кам’янка-Дніпровська». На цій «посаді» він займається розподіленням грошових коштів для забезпечення життєдіяльності окупаційної адміністрації та  формує кошторис «бюджетних» видатків для матеріально-технічного забезпечення окупантів.

Ще однією ворожою поплічницею виявилась мешканка Великобілозерського району, яка очолила псевдоустанову–«Великобілозерську сільську військово-цивільну адміністрацію Василівського району». За вказівками окупаційної влади вона примушувала місцевих мешканців отримувати паспорти країни – агресора.

За добровільну співпрацю з ворогом також судитимуть очильницю «союзу комуністів» села Таврійське, що у Якимівському районі. Прихильниця комуністичних ідей з початком широкомасштабного вторгнення зраділа приходу військових рф. В обмін на лояльне ставлення усіляко догоджала окупантам, за що була призначена старостою так званого  «Таврического сельского совета Акимовской военно-гражданской администрации».

Інший колаборант – мешканець села Чорноземне Якиміської селищної територіальної громади,колишній підсобний робітник місцевої школи теж з початком окупації півдня України активно співпрацює із ворогом. Він погодився обійняти посаду старости  так званого  «Черноземненского сельского совета Акимовской военно-гражданской администрации».

Ще одна ворожа поплічниця пішла на співпрацю з військовою окупаційною адміністрацієюрфта надала згоду і добровільно зайняла посаду заступника голови  псевдоустанови «Дмитровская объединенная территориальная община».

Отримала «кар’єрне підвищення» ще одна прихильниця «русского мира»,  яка була призначена на посаду старости у незаконному органі влади – органі держави-терориста – мовою оригіналу «Владовский сельский совет», пов’язаною із виконанням організаційно-розпорядчих функцій, створеному окупаційною владою держави-агресора рф на тимчасово окупованих територіях сіл Владівка та Степове Чернігівської селищної територіальної громади Бердянського району.

Отримав підозру мешканець села Новомихайлівка, який також з початком агресії пішов на співпрацю з окупантами та добровільно зайняв посаду старости так званого «Новомихайловского сельского совета».

«На своїх «посадах» зрадники усіляко сприяють діяльності окупаційної влади, беруть активну участь в організації та проведенні пропагандистських акцій, на яких активно агітують земляків підтримувати окупантів. Вони свідомо надають сприяння окупантам в управлінні захопленими об’єктами житлово-комунального господарства, побутового, торговельного обслуговування, транспорту і зв’язку, що перебувають у комунальній власності. Також вони брали активну участь в організації та проведенні незаконного референдуму на тимчасово окупованих територіях Запорізької області. Слідчі повідомили усім фігурантам про підозри заочно за ст. 111-1 Кримінального кодексу (колабораційна діяльність). За всіма викритими фактами тривають комплексні заходи для притягнення зловмисників до відповідальності за злочини проти України», — повідомила пресгрупа УСБУ в Запорізькій області.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/na-zaporizhzhi-shche-7-posipak-rosiyskykh-natsystiv-otrymaly-pidozry-vid-sbu.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет
scroll to top