На Запоріжжі стартував обласний соціальний проект Партії Порядок «День здоров’я»

В межах медичного проекту, ініційованого Партією Порядок, сотні запоріжців здобули можливість отримати консультацію кваліфікованих лікарів

Медицина має бути доступною. В цьому переконані активісти Партії Порядок. За роки реформ система охорони здоров’я максимально віддалилась від людини. Щоб просто виміряти тиск або рівень цукру у крові сьогодні необхідно подолати довгий шлях через електронні записи та направлення, а отримати консультацію вузького спеціаліста ще складніше.

Медицина може бути доступною, якісною, зрозумілою. Довести це вирішили у Партії Порядок, реалізувавши обласний соціальний проект «День здоров’я».

В межах проекту запоріжці отримали можливість отримати консультації кваліфікованих лікарів – невропатолога, офтальмолога, терапевта. І для цього не довелось ніяких записів та направлень. Лікарі працювали там, де людям зручно. Поряд з домом. У Запоріжжі та у селах області.

Виїзні прийоми лікарів за підтримки Партії Порядок вже відбулись у Заводському, Дніпровському районах обласного центру.

У Дніпровському районі з учасниками проекту поспілкувався активіст Партії Порядок Андрій Ковінкін.

— Дійсно, порядок — це доступна медицина. Тому головне завдання Партії Порядок – забезпечити вільний доступ людини до лікаря, щоб людина змогла поруч з будинком в хорошій лікарні отримати необхідне обстеження і якісну медичну послугу. Медицина вже втомилася від реформ. А пацієнти й годі. Партія Порядок зупинить реформування медицини заради реформування. Будь-яка зміна, що стосується системи охорони здоров’я має бути зваженою і вивіреною. І в будь-яких реформах повинна бути одна точка відліку — це людина. Зручність для пацієнта — ось що повинно бути в основі реформи, – говорить активіст Партії Порядок, учасник медичного проекту Андрій Ковінкін.

Перший обласний виїзд проекту відбувся у с. Біленьке. На селі отримати кваліфіковану медичну допомогу поряд з домом майже неможливо, тому соціальний проект «День здоров’я» припав до душі жителям Біленького. Цю роботу треба робити системною та реалізувати в регіоні потужну програму підтримки медицини на селі, переконаний активіст Партії Порядок Володимир Подорожко. Вже тривалий час він переймається питанням наявності аптек у запорізьких селах та вже досяг певних результатів у цій роботі.

– Якщо в місті знайти потрібного лікаря хоч якось можна, то в селі сьогодні це дуже складно. У наших селах навіть аптек немає, не кажучи вже про кваліфікованих фахівців. Такий стан справ є неприпустимим. Неприпустимо закриття лікарень. Партія Порядок за мораторій на закриття лікувальних установ в області. Ми спрямуємо усі зусилля на доступність медицини для простої людини. Медицина може бути доступною, якісною, зрозумілою. Це показує наш проект, – каже Володимир Подорожко.

Активісти Партії Порядок беруть активну участь у роботі обласного соціального проекту «День здоров’я». Вони спілкуються як з пацієнтами, так і з лікарями. Отримати зворотний зв’язок від людей дуже важливо, переконані представники Партії Порядок. Адже попереду велика робота щодо наведення порядку у системі охорони здоров’я. І робити її потрібно, враховуючи думки та інтереси людей.

Читайте также: Лідер Партії Порядок Муса Магомедов: «Якщо хочеш щось зробити добре, зроби це сам»

Сообщение На Запоріжжі стартував обласний соціальний проект Партії Порядок «День здоров’я» появились сначала на Индустриалка — новости Запорожья.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/na-zaporizhzhi-startuvav-oblasniy-sotsialniy-proekt-partiyi-poryadok-den-zdorov-ya

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top