На Запоріжжі суд визнав директорку школи винною у цькуваннях учня: батьки розповіли подробиці (відео)

Розголосу набула ще одна історія, яка трапилася в Запорізькій області. Все продовжується вже декілька років. У Полтавській загальноосвітній школі Малинівської сільської ради учня 5-го класу цькує директорка закладу. Суд визнав жінку винною у булінгу, але з посади її не звільнили.

У сюжеті журналісти ТСН поспілкувалися з батьками хлопця та дізнались подробиці інциденту.

Так, за словами матері Олени Тимчури, ситуація погіршується щороку. Образи почали стосуватися не тільки хлопця, а й родини. Цього дитина вже не змогла терпіти, батьки звернулися до психолога. Сам Роман розповів, що педагогиня постійно лається на нього, стверджує, що йому не місце в їхній школі, бо він руйнує її.

Всі лайки відбуваються публічно, на так званих «лінійках». Районна комісія та учні підтвердили факти булінгу. Цією весною суд визнав жінку винною у фактах булінгу, але вона продовжує працювати в школі. Більш того, тепер каже, що нікого не боїться. Нині школярі та батьки інших дітей мовчать, ймовірно, що бояться. У адвоката родини Ірини Вишнякової є дані, що батьків збирали окремо у математичному класі та погрожували. У тих викладачів, які підтвердили факт цькування, тепер з’явились складнощі на роботі.

Батьки вважають, що директорка залишається на посаді завдяки сімейним зв’язкам із головою Малинівської територіальної громади. Саме громада складає договір з директорами шкіл. Нині там вважають, що педагогиня відповідає вимогам та справляється зі своїми обов’язками, а в рішенні суду немає формулювання про звільнення. Тим часом батькам Романа вже неодноразово пропонували перевести хлопчика до іншої школи. Деталі в сюжеті ТСН.

Читайте також: У Запоріжжі розшукують двох хлопців, які напали на 77-річного дідуся та обікрали його: відео

Источник: https://forpost.media/novosti/na-zaporizhzhi-sud-vyznav-dyrektorku-shkoly-vynnoiu-u-tskuvanniakh-uchnia-batky-rozpovily-podrobytsi-video.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top