У Запорізькій області керівника одного з комунальних підприємств Запорізького району судитимуть за підозрою у розтраті бюджетних коштів у великих розмірах та підробленні офіційних документів. Обвинувальний акт уже скеровано до суду.
Про це повідомили в Запорізькій окружній прокуратурі, передає 061.
За даними слідства, посадовець використав бюджетні гроші, виділені селищною радою на покращення матеріально-технічної бази підприємства, для фіктивної закупівлі спецтехніки.
Зокрема, підробив відповідні документи для постановки на бухгалтерський облік неіснуючого транспортного засобу — автовежі АП-18 від приватної компанії. Насправді ж такого транспортного засобу не існувало.
Таким чином бюджету тергромади було завдано матеріальну шкоду понад 655 000 гривень.
На підставі зібраних доказів скерували до суду обвинувальний акт за службове підроблення та розтрату майна.
За скоєне йому може загрожувати позбавлення волі на строк до 8 років.
Нагадаємо, раніше ми писали про те, що у Запоріжжі суд частково виправдав ексдиректора «Кремнійполімеру» у справі щодо розтрати держмайна
Джерело: 061.ua



