На Запоріжжі тракторист підірвався на російській міні

У Запорізькій області в селі Петрівка під час проведення польових робіт на міні підірвався трактор Fendt, тракторист загинув на місці.

Про це повідомив речник командування Сил оборони Запорізьского краю полковник Руслан Ткачук.

За повідомленням ЗОВА, на території Запорізького краю через обстріли нерідко зустрічаються вибухонебезпечні предмети. Не чіпайте їх та повідомляйте про знахідки у відповідні служби.

Нагадаємо, 29 квітня на блокпосту, розташованому в Оріхівському напрямку, поліцейськими було зупинено для перевірки вантажівку, в якій знаходилися двоє чоловіків. Під час бесіди з правоохоронцями вони пояснили, що лише перевозять різні товари.

Однак працівників поліції пояснення не влаштувало, вони провели ретельну перевірку автомобіля, вантажу, а також засобів зв’язку водія та пасажира. В ході огляду мобільних телефонів правоохоронці встановили, що чоловіки передавали противнику інформацію щодо руху сил і засобів ЗСУ.

Як вже повідомляв «Форпост», у підрозділах російської армії, які воюють проти України на Запоріжжі, зростає кількість так званих «відмовників», які стають вже системним явищем: російські солдати відмовляються йти в бій.

За інформацією ГУР Міноборони України, з причини небажання брати участь у наступальних діях виник конфлікт між командирами та особовим складом підрозділів ЗС росії в окупованій Федорівці Запорізької області.

Росіяни жаліються місцевим жителям на обман при підписанні контрактів та отриманні згоди на участь у бойових діях.

З’ясувалось, що російським контрактникам була обіцяна операція за «кримським сценарієм». Тобто, відсутність спротиву з боку України, виділення житла на зайнятих територіях та спокійне проходження служби.

Побачивши реальну картину, багато росіян відмовилось вести подальшу службу. Це спричинило конфлікт, розбиратися в якому прибули представники ФСБ. ..

Источник: https://forpost.media/vijna/na-zaporizhzhi-traktoryst-pidirvavsia-na-rosiyskiy-mini.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top