На Запоріжжі у власність територіальної громади передано дамбу

Запорізькою окружною прокуратурою забезпечено виконання рішення суду, яким задоволено її заяву: у власність Михайло-Лукашівської територіальної громади передано безхазяйне нерухоме майна – гідротехнічна споруда вартістю понад 3,3 млн грн.

Дамба розташована у селі Геленджик Запорізької області та регулює водні потоки ставу. Підставою для звернення до суду стало тривале невжиття органом місцевого самоврядування заходів щодо передачі у комунальну власність цієї гідротехнічної споруди, повідомили у прокуратурі.

Як вже повідомляв «Форпост», прокуратура Запорізької області наполягає на поверненні земельної ділянки вартістю понад 140 мільйонів гривень. А Господарський суд відкрив провадження про розірвання договору оренди та повернення земельної ділянки, площею 14 га вартістю понад 140 мільйонів гривень.

Встановлено,, що орендар не своєчасно сплачує оренду за користування земельною ділянкою. Невиконання орендарем умов договору призвело до ненадходження до бюджету Кирилівської територіальної громади платежів у сумі понад 700 тисяч гривень.

Читайте також:  Заступник мера Запоріжжя продав квартиру за 1,2 мільйона гривень

Жодного спаму, лише найцікавіше для вас у нашому Telegram-каналі. Обіцяємо)

Источник: https://forpost.media/glavnoe/na-zaporizhzhi-u-vlasnist-terytorialnoi-hromady-peredano-dambu.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top