На Запоріжжі від коронавірусу помер відомий лікар вищої категорії

У Бердянську коронавірус забрав життя відомого лікаря-рентгенолога Анатолія Андрійовича Підгірного.

Вчора, 28 січня, помер відомий лікар вищої категорії Анатолій Підгірний. Про це повідомили на сайті Бердянського територіального медичного об’єднання.

Відомо, що Анатолій Андрійович народився 14 березня 1952 року в селі Писарщина на Полтавщині. У 1971 р. закінчив середню школу. Відслуживши строкову армійську службу, вступив до Запорізького медичного інституту, де здобув спеціальність «лікувальна справа». Пройшов інтернатуру в Запорізькій обласній лікарні, де набув кваліфікацію рентгенолога і був направлений до Михайлівської районної лікарні на посаду лікаря-рентгенолога.

У 1984 році почав працювати в Бердянській міській лікарні, де через три роки очолив рентгенологічне відділення. Отримав вищу кваліфікаційну категорію. Останні 5 років працював лікарем-рентгенологом.

«Анатолій Андрійович користувався серед колег заслуженим авторитетом і повагою не лише як знаний фахівець, а й поміркована, чуйна, уважна людина, був повсякчас готовий допомогти, поділитися багатим досвідом. Чимало учнів завдячують йому за слушні поради і своєчасну підтримку. Його пам’ятатимуть душевним, життєрадісним, позитивним другом, який завжди був ладний пожартувати, посміхнутися, підтримати», – зазначають у некролозі. 

У Анатолія Андрійовича лишилася дружина і троє дітей.

Відзначимо, що в 2021 році коронавірус забрав життя вже другого лікар у Бердянську. 13 січня помер 69-річний лікар-анестезіолог Віктор Мурачов. 16 листопада йому виповнилося б 70 років.

Читайте також: У запорізькій школі та лікарні розповіли про клінічну смерть старшокласника 

Сообщение На Запоріжжі від коронавірусу помер відомий лікар вищої категорії появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/glavnoe/na-zaporizhzhi-vid-koronavirusu-pomer-vidomij-likar-vishhoi-kategorii.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top