На Запоріжжі викрили кол-центр, в якому списували гроші з банківських рахунків громадян (фото)

В Мелітополі викрили кол-центр, в якому «оператори» списували гроші з банківських рахунків громадян. За попередньою інформацією, щоденно «прибуток» зловмисників становив до 1 мільйона гривень.

Про це повідомляє пресслужба Управління СБУ в Запорізькій області.

Відомо, що оборудку організували четверо мешканців Запоріжжя та Дніпра. Для цього учасники організували в Мелітополі підпільний кол-центр, в якому «працювали» майже 50 операторів. До цього зловмисники діяли вже декілька місяців.

Зловмисники представлялись працівниками банків і обманним чином отримували  CVV-код, номери і пін-коди платіжних карток клієнтів. Після отримання доступу – всі кошти вони переводили на підконтрольні рахунки.

Для «роботи» із зарубіжними клієнтами ділки також використовували незаконну маршрутизацію міжнародного телефонного трафіку.

Під час обшуку в приміщенні кол-центру правоохоронці виявили: комп’ютерну техніку зі шкідливим забезпеченням, обладнання для IP-телефонії; інструкції для роботи, а також мобільні телефони та чорнові записи.

Наразі вилучене обладнання направлено на експертизи. У межах кримінального провадження за ч. 1 ст. 190 (шахрайство) Кримінального кодексу України. Наразі тривають слідчі дії.

Источник: https://forpost.media/novosti/na-zaporizhzhi-vykryly-kol-tsentr-v-iakomu-spysuvaly-hroshi-z-bankivskykh-rakhunkiv-hromadian-foto.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top