На Запоріжжі викрили колаборанта, який отримав керівну посаду від окупантів

Під час окупації Мелітополя проросійськи налаштований місцевий житель підтримав встановлену збройними формуваннями РФ окупаційну владу.

Про це повідомляє Акцент з посиланням на Нацполіцію.

Так, чоловік добровільно пристав на пропозицію представників окупаційної адміністрації очолити «отдел по работе с религиозными организациями Департамента соціально-политических коммуникаций информационной политики». Посада передбачає виконання організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій.

Правоохоронці встановили, що до обов’язків фігуранта входить виконання вказівок керівництва військово-цивільної адміністрації на окупованій території, здійснення контролю за діяльністю релігійних організацій та координація взаємодії між ними, виховання культури міжнаціонального та міжрелігійного спілкування, заснованої на повазі честі та національної гідності громадян, духовних та моральних цінностей народів російської федерації тощо.

Слідчі заочно повідомили 55-річному поплічнику ворогів про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 5 ст. 111-1 (Колабораційна діяльність) Кримінального кодексу України. За вчинене колаборантові загрожує до 10 років ув’язнення з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк від десяти до п’ятнадцяти років та з конфіскацією майна або без такої. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

СБУ викрила колаборантів, які виконують каральні завдання окупантів на ТОТ Запоріжжя Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/na-zaporizhzhi-vikrili-kolaboranta-yakij-otrimav-kerivnu-posadu-vid-okupantiv/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top