Сьогодні об 11:40 російські окупанти здійснили артилерійський обстріл берегової лінії річки Дніпро в селі Біленьке Запорізького району.
Про це повідомляє Акцент.
Внаслідок обстрілу російськими терористами загинуло двоє цивільних чоловіків, ще трьох поранено. Вибуховою хвилею пошкоджено автівку, — повідомив очільник ЗОВА Юрій Малашко
За інформацією Акцента, загиблими виявились місцеві любителі риболовлі, що в момент обстрілу перебували біля води.
Зазначимо, с. Біленьке знаходиться в межах досяжності російської артилерії, розташованої на окупованому лівому березі Дніпра. Тож закликаємо рибалок та місцевих мешканців бути дуже обережними та не наражати себе на небезпеку.
С. Біленьке знаходиться в межах досяжності російської артилерії
Як раніше інформував Акцент, на Запоріжжі військові РФ викрали жінку з власного будинку і згвалтували: поліція встановила особи чоловіків (ФОТО).
Прим. Заглавне фото — ілюстративне. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/na-zaporizhzhi-vnaslidok-artobstrilu-zaginuli-ribalki/
Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook