Важные новости

На Запоріжжі води Каховського водосховища руйнують унікальну пам’ятку: дослідники хочуть провести експедицію


Мамай-горі терміново потрібне дослідження експертами. Запорізькі знавці готові почати цьогорічну рятівну археологічну експедицію, проте на втілення задуму потрібні кошти. 

Запорізькі дослідники-археологи оголосили про початок нової експедиції з порятунку скарбів Мамай-гори. Бажаючих поїхати до пам’ятки багато, проте необхідно також мати спеціальну техніку – бульдозер. Завдяки залученню апарату розкопки на горі пришвидшаться у десятки разів, наголошують організатори на сторінці Мамай-гори в Facebook.

Для того, щоб закупити необхідне обладнання, речі та техніку потрібно 300 тисяч гривень. Станом на початок лютого вже зібрали 48 тисяч, проте цього недостатньо.  Дослідники акцентують увагу на тому, що води Каховського водосховища руйнують унікальну пам’ятку і її терміново потрібно встигнути дослідити.

“Наша ціль-максимум – залучити 300 тис. грн на потреби експедиції. Ми будемо вдячні вам за будь-який комфортний фінансовий внесок на цю добру справу”, – сказано в повідомленні.

Детальну інформацію про результати капманій минулих років та про те, як долучитися до фінансування цьогорічних досліджень, можна дізнатися за посиланням.

Містичні ритуали древніх або культура порожніх ям (КПЯ)КПЯ – культура порожніх ям – жартівлива назва, присвоєна…

Опубліковано Мамай-Гора Понеділок, 11 лютого 2019 р.

Зазначимо, що упродовж щонайменше вісьмох тисячоліть Мамай-гора була центром тяжіння племен і народів.

Читайте також: Якої погоди очікувати запоріжцям на цих вихідних та як цікаво їх провести?

ПОДЕЛИТЬСЯ Источник: https://forpost.media/novosti/na-zaporizhzhi-vodi-kahovskogo-vodoshovishha-rujnujut-unikalnu-pam-jatku-doslidniki-hochut-provesti-ekspediciju.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top