На Запоріжжі всі військові шпиталі ворога вщент заповненні, — Федоров

У Запорізькій області ворожі війська зазнають великих втрат. Вчора, 18 червня, було помічено як до тимчасово окупованого Мелітополя зі сторони Запорізької лінії фронту везли поранених дві «швидкі» та автобуси.

Про це повідомив міський голова Мелітополя Іван Федоров.

«О 21:00 наші мешканці побачили як заїхало одразу декілька карет «швидкої» допомоги, але, що надважливо, за ними заїхали декілька автобусів. Один з цих автобусів поїхав одразу до моргу, а другий поїхав до військового шпиталю, який ворог облаштував у захопленому дитячому санаторії. Автобус заїхав з міста Запоріжжя і прямував одразу до нашого медичного містечка. Це означає, що ворог продовжує зазнавати втрат. Але також це означає і наступне: що всі військові шпиталі ворога вщент заповнені. Від запорізької лінії фронту до Мелітополя є щонайменше є декілька військових шпиталів, а отже якщо везуть саме до Мелітополя — інші заповненні вщент», — розповідає посадовець.

Нагадаємо, з’являлася інформація, що під час так званої «евакуації» ворожі війська з тимчасово окупованих територій вивозили першочергово колаборантів. Однак за словами начальника міської військової адміністрації Токмака Олександра Чуба, що в Токмаку все навпаки.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/na-zaporizhzhi-vsi-viyskovi-shpytali-voroha-vshchent-zapovnenni-fedorov.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет

Добавить комментарий

scroll to top