На Запоріжжі за вихідні відновили світло понад 22 тисячам родин

На Запоріжжі за вихідні відновили електропостачання понад 22,5 тисячам споживачів, постраждалих через масовані обстріли та удари дронів.

Найважче довелося енергетикам у неділю: ворожий БпЛА пошкодив високовольтну повітряну лінію електропередачі, і без світла одразу залишилися 9002 родини в Запоріжжі та ще 1123 домівки у двох прилеглих населених пунктах. За даними «Запоріжжяобленерго», аварійні бригади впоралися швидко — світло повернули вже за півтори години, скориставшись резервними схемами.

Протягом вихідних кілька разів під ворожими ударами опинялися селища Кушугум і Балабине — там вдалося відновити електропостачання близько 4 тисяч абонентів. Ще 9,5 тисячі родин повернули зі світлом у прифронтовій зоні. Надвечір суботи через масований обстріл міста без електрики залишалися 18 споживачів — їх також заживили протягом кількох годин.

Постраждали і самі енергетики: керівник «Запоріжжяобленерго» Андрій Стасевський розповів, що під час удару по одному з енергооб’єктів постраждали двоє співробітників підрядної організації. До госпіталізації не дійшло — обладнання вціліло завдяки захисним спорудам.

На ранок понеділка через бойові дії частина Запоріжжя залишається без світла: вночі та під ранок БпЛА пошкодили кілька повітряних ліній електропередачі, без енергоживлення — 96 домогосподарств. «Наші бригади вже працюють над відновленням електропостачання, робимо все можливе, аби якнайшвидше повернути світло», — наголосив Стасевський.

Сообщение На Запоріжжі за вихідні відновили світло понад 22 тисячам родин появились сначала на Газета МИГ.

Share this post

нет
scroll to top