На Запоріжжі задокументували злочини ще 27 колаборантів-силовиків: подробиці

Служба безпеки продовжує систематично розкривати зрадників і колаборантів на тимчасово окупованих територіях України.

Про це повідомляє «Акцент» з посиланням на СБУ.

В результаті проведених слідчих дій вдалося ідентифікувати особи та повідомити про підозру 27 ворожим агентам, які приєдналися до створеного агресором «головного управління МВС по Запорізькій області РФ» на частині тимчасово захопленого регіону.

Ці особи були призначені до складу Бердянського, Якимівського, Василівського, Енергодарського, Токмацького та Мелітопольського підрозділів окупаційного органу.

Встановлено, що вони виконують каральні завдання агресорів у рамках псевдоутворення для придушення опору та залякування мешканців тимчасово окупованої території регіону. Для досягнення цих цілей вони використовують масові репресії, переслідування та незаконні затримання громадян, зокрема учасників руху спротиву.

Зафіксовано випадки ув’язнення місцевих мешканців у російських тюрмах, облаштованих у тимчасово захоплених будівлях.

На підставі зібраних доказів слідчі Служби безпеки повідомили «посадовцям» окупаційних органів про підозру за частиною 7 статті 111-1 Кримінального кодексу України (колабораційна діяльність).

На даний момент зловмисники ухиляються від правосуддя на тимчасово окупованій частині півдня України. Проводяться комплексні заходи для притягнення колаборантів до відповідальності. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Уряд оновив перелік категорій ВПО, хто продовжить отримувати виплати Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/na-zaporizhzhi-zadokumentuvali-zlochini-shhe-27-kolaborantiv-silovikiv-podrobitsi/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

scroll to top