На Запоріжжі загарбники дають великі хабарі, щоб їх демобілізували з армії. Аудіо

Окупанти платять по 20 тисяч доларів хабара, щоб втекти з війни — сільки коштують документи про «демобілізацію» військовослужбовця з армії рф і повернення додому.

Про це свідчить нова телефонна розмова загарбників, яку перехопила СБУ.

Чоловік, якого мобілізували у так званій «днр», і який служить на сході Запорізької області, говорить сину, що намагається вийти на людей, які б допомогли їм обом «демобілізуватися». Зізнається, що не пошкодує продати для цього автомобіль.

Але син запевняє, що цього замало, бо за «демобілізацію» беруть $20 тис., а не $2 тис., як думав батько: «Ну, когда гребли, то да, а сейчас, когда люди здесь сидят, – подняли уже (розмір хабара – прим.). Короче, демобилизация стоит 20 тыс. долларов».

Тобто розцінки окупантів прості: якщо ти зорієнтувався одразу, то відкупитися від «мобілізації» на місці можна за $ 2 тис. Якщо ні, то вирватися з фронту коштуватиме вдесятеро дорожче.

Нагадаємо, російські загарбники у Запорізькій області без вагань розстрілюють мирне населення, яке намагається вирватися з тимчасово окупованих територій.

Про це свідчать телефонні розмови окупантів, які вдалося перехопити СБУ.

«Им сейчас деваться некуда, они по ночам пытаются проходить. Мы их ху*рим. Мне их не жалко, даже мирное население. Кто хотел – тот уже уехал. Так что мы хе*ачим и пох*р», – розповідає російський окупант своїй дружині.

Источник: https://forpost.media/vijna/na-zaporizhzhi-zaharbnyky-daiut-velyki-khabari-shchob-ikh-demobilizuvaly-z-armii-audio.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top