На Запоріжжі закидали гранатами «ексгубернатора» Севастополя

Голова Північної Осетії рф Сергій Меняйло у складі російського батальйону «Аланія» їхав в район міста Гуляйполе. Кортеж російського політика закидали гранатами, в результаті чого Меняйло отримав легку контузію та був госпіталізований. Крім нього, поранення отримали ще кілька окупантів.

Про це повідомляє Штаб оборони Запорізького краю.

Пізніше Telegram-канал Основа опублікував коментар прессекретаря голови Північної Осетії Ольги Дзагоєвої, яка заявила, що говорила зі своїм начальником телефоном, і він нібито не підтвердив інформацію про контузію.

А вже після цього джерело ТАРС у «силових структурах днр» підтвердило, що очільник Північної Осетії потрапив під обстріл.

«Так, по них прилетіла «касета». Все це сталося на передовій у Запорізькій області», — заявив інформатор агентства.

Додамо, що Сергій Меняйло у серпні 2008 року брав участь у десантній кампанії під час російсько-грузинської війни. Очолив загін бойових кораблів Чорноморського флоту в окупованій росією Абхазькій автономній республіці в Грузії.

З травня 2009 до грудня 2011 року — заступник командувача Чорноморським флотом РФ.

На момент захоплення Криму росією керував державним підприємством «Кримські морські порти», яке виступало як суб’єкт господарської діяльності на акваторії п’яти портів в Криму.

9 жовтня 2014 року «Законодавчі збори Севастополя» за поданням путлера призначили Меняйла «губернатором Севастополя». 28 липня 2016 Меняйло подав у відставку та того ж дня був призначений преставником Президента Росії в Сибірському федеральному окрузі.
Його батько за національністю був українцем.

Источник: https://forpost.media/vijna/na-zaporizhzhi-zakydaly-hranatamy-ekshubernatora-sevastopolia.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет
scroll to top