На Запоріжжі запрошують на археологічні розкопки

На Запоріжжі розпочинається 34-й сезон археологічної експедиції на Мамай-Горі. Цього року експедиція знову доступна не лише для істориків, але й людей будь-яких професій.

«Ми пропонуємо отримати польовий досвід пліч-о-пліч з кваліфікованою командою, яка навчить всіх археологічних тонкощів, а також організує повноцінний історичний екскурс по досліджуваних об’єктах та епохах. З нами в експедиції ви: зрозумієте як відбуваються археологічні дослідження; отримаєте навички роботи на розкопі; дізнаєтесь ким були кочовики України та що вони робили на Мамай-Горі протягом 8 тисяч років; відчуєте український степ з його історією, свободою і простором; ви отримаєте можливість насправді зрозуміти, яка вона Мамай-Гора», — повідомили у соціальній мережі Фейсбук на сторінці «Мамай-Гора».

Нині відомо, що експедиція відбудеться під керівництвом Андрія Тощева та за наукового супроводу Геннадія Тощева та Світлани Андрух. За попереднім планом, саме цього року роботи будуть відбуватись без бульдозера, щоб сконцентруватись на дослідженні важкодоступних ділянок та лінії урвища. Заявки приймають до 25 червня.

Також читайте: Мешканець Запоріжжя здійснив шестиденну веломандрівку Азовом

Источник: https://forpost.media/novosti/na-zaporizhzhi-zaproshuiut-na-arkheolohichni-rozkopky.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top